Ochrana osobných údajov

 

FAJNECENY.SK nezhromažďuje žiadne osobné dáta, ktoré by mohli identifikovať špecifickú osobu, okrem prípadov, kedy osoba sama poskytne fajneceny.sk tieto dáta dobrovoľne. Takéto dáta môžu byť získané v prípade, keď sa osoba sama dobrovoľne zaregistruje za účelom využívania serveru fajneceny.sk, účastní sa prieskumu, hlasovania apod. Akékoľvek informácie identifikujúce konkrétnu osobu nubudú predané tretej strane, okrem prípadov, keď na tieto skutočnosti bude užívateľ upozornený v čase zberu dát.
FAJNECENY.SK si vyhradzuje právo vykonávať analýzy o chovaní užívateľov na svojich internetových stránkach. Medzi tieto analýzy patrí napr. meranie návštevnosti, počet užívateľov vzhliadnúcich reklamný banner a počet kliknutí na reklamný banner, vždy ako štatistický prehľad, nie menovite.
Užívatelia by mali vziať na vedomie, že dáta, ktoré dobrovoľne poskytnú do diskusných fór alebo iných automaticky generovaných fór, môžu byť použité treťou stranou. Takéto využitie osobných informácií však nemožno kontrolovať a fajneceny.sk za toto nemôže a ani neponesie žiadnu zodpovednosť.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 50,-€ v našom internetovom obchode získavate automaticky dopravu zadarmo!

Doručenie do 72 hodín

Garantujeme rýchle doručenie tovaru k Vám domov.

Rýchla výmena tovaru

V prípade potreby sme Vám k dispozícii.